Web Tasarımı, Ankara
 • Prof. Dr. İbrahim Adnan SARAÇOĞLU Web Sitesi
  Prof. Dr. İbrahim Adnan SARAÇOĞLU Web Sitesi
  Prof. Dr. İbrahim Adnan SARAÇOĞLU için hazırlanan Web sitesi tasarımı içerisinden İçerik Yönetim Sistemi ve E-ticaret sistemini barındırmaktadır. 2048bit SSL sertfikasına sahip olan web sitesi alışverişlerinizde güvenliği ön plana çıkarmaktadır. Web sitesinde Prof. Dr. İbrahim Adnan SARAÇOĞLU'nun kendisinin ahzırldığı bitkiler ve onalr hakkında açıklayıcı bilgiler bulunmaktadır. Bizleri tercih ettiği için teşekkür ederiz.
  http://www.saracoglu.at
 • Kadınlar Derneği Web Sitesi Tasarımı
  Kadınlar Derneği Web Sitesi Tasarımı
  Online Kadınlar Derneği Bilgi Paylaşım Platformu. Kadın Forum ve Blog Sitesi. Kadınların Sosyal Ağı - Kadınların Paylaşım Platformu. Bu dernek aslında online olarak hazırlanmış bir web sitesinden ibarettir. Hiç bir yerde fiziki kurum ya da kuruluş değildir. Web Sitesi PHP ve Mysql Olarak Forum, Portal ve Blog şeklinde hazırlanmıştır.
  http://www.kadinlardernegi.com
 • Ankara Vizyon COM
  Ankara Vizyon COM
  Başkent Ankara için Kültür, Sanat, Etkinlik, Sinema, Milletvekili, doğal yaşam, eğlence, mekan, cafe, bar, tiyatro, eğitim, tarih ve turizm hakkında bilgi içeren Yönetim Kontrol Paneline sahip Ankara'ya özel bir portal tasarımıdır. Orden Bilişimi tercih ettikleri için teşekkür ederiz.
  http://www.ankaravizyon.com
 • 1